aplikované technologie

  1. intriérové cementové stěrky
  2. vícebarevné designérské kombinace cementových stěrek
  3. epoxicementové dekorativní stěrky rustikálního vzhledu
  4. dekorativní syntetické podlahy
  5. průmyslové cementové samonivelační stěrky
  6. vyrovnávky podkladů 0 - 30 mm
  7. nátěry betonových konstrukcí
  8. revitalizace betonových podlah a konstrukcí

vícebarevné designérské kombinace cementových stěrek

Systém minerálních cementových stěrek s atraktivním spektrem barev a způsobů úprav povrchu.Různým způsobem zpracování lze vytvořit přírodní industriální vzhled nebo nenápadnou podlahu z přírodního matriálu či luxusní lesklou podlahu vytvářející neopakovatelnou atmosféru v interiéru jejíž základním znakem je naprosto originální ornament vznikající kombinací vhodných barevných odstínů.Tvorba vzoru je limitována pouze fantazií investora a manuální zručností při pokládce.

Po krátkém zaškolení lze vlastní tvorbu vzoru ponechat přímo na uživateli plochy.

Vícebarevné cementové samonivelační stěrky lze použít ve všech běžných prostorech obytných staveb (pokoje, chodby, kuchyně, koupelny ), obchodních a kancelářských objektech nebo např. luxusních garážích či skladovacích prostorách.

Nášlapnou vrstvu tvoří 3 – 5 mm stěrka z předmíchané polymercementové směsi pigmntované v celé tlouštce stěrky.Po aplikaci je plocha pochozí cca po 5 hod.Závěrečnou pochozí úpravu (nátěr, broušení, impregnace) lze aplikovat cca po 1 – 7 dnech ( v závislosti na zvolené technologii) po pokládce nášlapné vrstvy.

Nášlapná vrstva se vyznačuje především vysokou pevností a odolností oproti mechanickému opotřebení, výbornou rovinatostí a v případě zásadní rekonstrukce může sloužit bez dalších mechanických zásahů jako podklad pod většinu jiných povrchových systémů.

Vhodné podklady

Beton bez nebo s povrchovou úpravou hlazením cementový potěr, starší cementová stěrka, dlažba bez glazury, pálená cihelná dlažba, kámen.

Podklady vyžadující speciální přípravu

Anhydrit, dlažby s glazurou, dřevěné podlahy, syntetické stěrky a nátěry, povrchově znečištěné podklady (olej, lepidla, asfalt), vlhké podklady.

Nevhodné podklady

Pěnobeton, polystyrenbeton, lehčené betony, asfalt, hloubkově znečištěné podklady

Všechny výše uvedené podklady lze aplikovat i v případě použití teplovodního podlahového topení popř. elektrických topných rohoží. Finanční rozpočet je určen náročností na přípravu podkladu, typu a vzoru cementové samonivelační stěrky a zvolenou finální úpravou povrchu.

Pro podrobnější řešení nás kontaktujte.